WYPRZEDAŻ LAMÓWKI, SZNURKI, GUMY

Tasiemka, lamówka 5 mm o splocie jodełkowym. Tasiemka zwinięta jest na szpulach po 700 m. Średnica szpuli wynosi 17 cm.

Tasiemka, lamówka 7 mm o splocie jodełkowym. Tasiemka zwinięta jest na szpulach po 700 m. Średnica szpuli wynosi 17 cm.

Guma, taśma elastyczna, okrągła w kolorze białym. Oplot poliestrowy. Produkowana przez nas guma jest elastyczna i bardzo trwała. Guma ma szerokość 8 mm i jest zwinięta na szpulach po 150 mb. Szpule posiadają szerokość 17 cm. 

Guma, taśma elastyczna, płaska w kolorze białym. Produkowana przez nas guma jest elastyczna i bardzo trwała. Guma ma szerokość 5 mm i jest zwinięta na szpulach po 500 mb. Szpule posiadają szerokość 17 cm.

Sznurek poliestrowy w kolorze BEŻOWYM . Sznurek ma średnicę 4 mm. Całkowita długość na szpuli to 250 m. Sznurki są zwinięte na szpulach średnicy 17 cm. 

Sznurek poliestrowy w kolorze GRAFITOWYM. Sznurek ma średnicę 4 mm. Całkowita długość na szpuli to 250 m. Sznurki są zwinięte na szpulach średnicy 17 cm.

Sznurek poliestrowy w kolorze białym. Sznurek ma średnicę 4 mm. Całkowita długość na szpuli to 250 m. Sznurki są zwinięte na szpulach średnicy 17 cm.

Taśma tkana, rypsowa o szerokości 50 mm. Taśma może zostać pocięta na odcinki o dowolnej długości.

Taśma tkana, rypsowa o szerokości 45 mm. Taśma może zostać pocięta na odcinki o dowolnej długości.

Zamki błyskawiczne cięte na odcinki.

Kedra beżowa (lamówka ze sznurkiem) o szerokości 5 mm. Najczęściej stosowana jest do obszywania poduszek, materacy oraz mebli tapicerowanych. Kedra zwinięta jest na szpulach po 400 m. Wymiary szpuli: wysokość  21 cm  x szerokość: 29 cm.

Sznurek poliestrowy w białym kolorze. Sznurek ma średnicę 8 mm. Całkowita długość na szpuli to 100 m. Sznurki są zwinięte na szpulach o średnicy 17 cm. 

Kedra czarna (lamówka ze sznurkiem) o szerokości 3 mm. Najczęściej stosowana jest do obszywania poduszek, materacy oraz mebli tapicerowanych. Kedra zwinięta jest na szpulach po 450 m. Wymiary szpuli: wysokość  21 cm  x szerokość: 29 cm.

Lamówki różne rodzaje. Długość na krążku 100 m.

Guma, taśma elastyczna, skręcana w kolorze białym. Produkowana przez nas guma jest elastyczna i bardzo trwała. Guma ma szerokość 3 mm i jest zwinięta na tulejach po 500 mb. 

Guma, taśma elastyczna w kolorze białym. Produkowana przez nas guma jest elastyczna i bardzo trwała. Guma ma szerokość 2 mm i jest zwinięta na tulejach po 600 mb. 

Guma, taśma elastyczna w kolorze czarnym. Produkowana przez nas guma jest elastyczna i bardzo trwała. Guma ma szerokość 15 mm i jest zwinięta na szpulach po 250 mb. Szpule posiadają szerokość 17 cm. 

Sznurek poliestrowy w czarnym kolorze. Sznurek ma średnicę 2,5 mm. Całkowita długość na szpuli to 1000 m. Sznurki są zwinięte na tulejach o średnicy 3,5 cm.

Sznurek poliestrowy w czarnym kolorze. Sznurek ma średnicę 3 mm. Całkowita długość na szpuli to 500 m. Sznurki są zwinięte na szpulach o średnicy 17 cm.

Sznurek poliestrowy w czarnym kolorze. Sznurek ma średnicę 5 mm. Całkowita długość na szpuli to 250 m. Sznurki są zwinięte na szpulach o średnicy 17,5 cm.

Sznurek poliestrowy w kolorze białym. Sznurek ma średnicę 4 mm. Całkowita długość na szpuli to 300 m. Sznurki są zwinięte na szpulach średnicy 17 cm.

Sznurek o poliestrowy w odcieniu brązu. Sznurek jest bardzo dobrej jakości. Sznurek ma średnicę 6 mm. Całkowita długość na szpuli to 250 m. Sznurki są zwinięte na szpulach o średnicy 17,5 cm

Sznurek poliestrowy, w białym kolorze. Średnica sznurka wynosi 3 mm. Sznurek nawinięty jest na szpule o średnicy 17 cm.

Sznurek o naturalnym odcieniu o oplocie bawełnianym. Sznurek jest bardzo dobrej jakości, a jego wytrzymałość jest zagwarantowana, dzięki rdzeniowi poliestrowo-polipropylenowemu. Sznurek ma średnicę 8 mm. Całkowita długość na szpuli to 100 m. Sznurki są zwinięte na szpulach plastikowych o średnicy 17,5 cm.

Sznurek 100 % bawełniany o naturalnym odcieniu. Sznurek jest bardzo dobrej jakości, a jego wytrzymałość jest zagwarantowana dzięki podwójnemu splotowi nitek. Rdzeń został wykonany również z bawełny. Sznurek ma średnicę 6 mm. Całkowita długość na szpuli to 150 m. Sznurki są zwinięte na szpulach plastikowych o średnicy 17,5 cm.