O firmie

Tex Line jest polską firmą mieszczącą się w Bielsku ­ Białej. Firma zajmuje się produkcją wyrobów pasmanteryjnych takich jak lamówki, taśmy, gumy sznurki oraz taśmy poliestrowe WG do belownic. Wyroby produkowane są z różnych surowców sztucznych i naturalnych.
Dysponujemy nowoczesnych parkiem maszynowym i wykwalifikowanym personelem, co wpływa na wysokie możliwości produkcyjne i jakość oferowanych produktów.
Swym klientom zapewniamy dogodne warunki współpracy oraz niezawodną obsługę, a do oferowanych wyrobów jesteśmy wstanie dostarczyć certyfikaty TÜV, Öko-Tex i testy trudnopalności.

W krawiectwie, podobnie jak w sztuce, liczy się detal. Sposób wykończenia ma ogromny wpływ na wygląd całości. Dlatego warto wybierać rozsądnie i korzystać tylko z najwyższej jakości materiałów. Jak wiele mogą zmienić w wyglądzie odzieży odpowiednio dobrane kolorystycznie tasiemki! Producent powinien dawać swoim klientom szeroki wybór. Naszym celem jest zadowolenie nawet tych najbardziej wymagających. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wszystko, co potrzebne, by podkreślić niepowtarzalny styl Państwa produktów.

Rzepy producenta Texline są praktycznymi i uniwersalnymi dodatkami, bardzo mocnymi i odpornymi na czynniki zewnętrzne. Oferujemy wysokiej klasy taśmy suwakowe. Producent musi zapewnić jakość dostosowaną do różnych zastosowań, w końcu taśmy suwakowe mogą być wykorzystywane nie tylko w ubraniach, ale też w namiotach, śpiworach lub plecakach. Jako producent sznurka gwarantujemy, że nasze sznurki są trwałe i wykonane z najmocniejszych materiałów – tak, by mogły spełniać swoją rolę jak najlepiej. Taśmy nośne – producent Texline, występują w bogatej gamie kolorystycznej, a proces produkcji skupia się na stworzeniu estetycznego i wytrzymałego produktu, idealnego jako ucha plecaków i toreb. W swojej ofercie posiadamy też różnego rodzaju lamówki. Producenta Texline wyróżnia duże doświadczenie i dogłębna znajomość branży tekstylnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić produkty, które spełniają potrzeby zarówno warsztatów krawieckich, jak i innych firm, w których dodatki tekstylne wzbogacają wygląd produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy jako producenta, rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję taśm poliestrowych włóknistych, miękkich, używanych zarówno do pras belujących - BELOWNIC, jak i do spinania ładunków o dużej, masie. Produkowane przez nas taśmy do belownic, poliestrowe WG, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie różnych warunków atmosferycznych.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu z nami.