Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Wykorzystywane w celu tworzenia statystyk i analizy ruchu w serwisie internetowym.
Wykorzystywane w celu dotarcia z przekazem reklamowym do osób, które wcześniej odwiedziły serwis internetowy.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

 

Rzepy krawieckie

Rzepy

U nas zakupicie Państwo jedne z najpopularniejszych akcesoriów krawieckich, jakimi są rzepy. To niezwykle praktyczne produkty o mnogości zastosowań. Można je wykorzystać przy produkcji przedmiotów codziennego użytku, odzieży, sprzętu sportowego, ale nie tylko! Dostępne w formie systemów jedno- i dwuczęściowych. Mają postać taśm, wykrojników, pasków, samoprzylepnych.

W naszym asortymencie pojawiają się rzepy męskie dostosowane do łączenia z pętelką, welurem, tkaninami oraz rzepy żeńskie, które można łączyć. Dysponujemy także rzepami samoprzylepnymi na kleju kauczukowym lub akrylowym, które przytwierdza się do różnego rodzaju powierzchni m.in. papieru, drewna, gumy, metalu, skóry, szkła, tworzyw sztucznych. Idealnie nadają się do szybkiego montażu i demontażu. Mocno trzymają, zapewniają stabilne mocowanie, nie są wrażliwe na wilgoć, działanie szkodliwych czynników zewnętrznych oraz niskie i wysokie temperatury. W szczególności polecamy je wykorzystać jako nośnik reklamy lub użyć ich do przyczepiania plakatów bądź plandek.


Zaopatrujemy m.in. zakłady krawieckie, szwalnie, firmy meblarskie i reklamowe. Realizujemy mniejsze i większe zamówienia zarówno na artykuły standardowe, jak i wykonywane na życzenie klienta. Rzepy sprzedajemy pojedynczo lub w zestawach, najczęściej na nawojach (krążkach). Niemniej możemy je także przyciąć do odpowiedniej długości, zgodnie z wytycznymi w zamówieniu.

WZORNIK KOLORÓW