Tasiemki. Producent, któremu warto zaufać

Tasiemki oraz lamówki to materiały niezbędne w pracy krawieckiej. W dzisiejszych czasach, kiedy tak wielką popularnością cieszy się hand made, każdy może spróbować coś uszyć.

Jeśli chodzi o wybór tasiemki - producent jest bardzo istotny. Dokładamy wszelkich starań, by nasze materiały pasmanteryjne były wytrzymałe i wysokiej jakości. Dobry materiał to podstawa, jeśli chcemy oszczędzić sobie frustracji podczas pracy.

Tasiemki producenta Texline - wykorzystanie

Zarówno tasiemki, jak i lamówki z naszej oferty wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Jako dodatek krawiecki, tasiemka to przede wszystkim efektowne wykończenie – bluzek, sukien, spódnic. Co więcej – w miarę łatwo samodzielnie przyszyć tasiemkę do ubrania. Dzięki prostocie i uniwersalności, taśmy są produktem, którego użycie ogranicza właściwie jedynie wyobraźnia!

Tasiemek używa się jednak nie tylko w branży ubraniowej. Jest to także element wykończenia mebli, obuwia, zabawek, akcesoriów i dekoracji wnętrzarskich, a także wykonanych technikami hand made kartek pocztowych, zaproszeń, kopert i innych produktów papierniczych.

Rodzaje tasiemek

W naszym asortymencie znaleźć można różnego rodzaju tasiemki. Producent powinien przecież dbać o różnorodność i duży wybór! Taśmy tekstylne mogą różnić się przede wszystkim materiałem, z którego są wykonane. Najczęściej tasiemki tworzone są z bawełny lub poliestru. Niezależnie od materiału, każda z nich jest wykonana z największą starannością, tak by była trwała i odporna na ścieranie oraz zniszczenie.

Tasiemki, które oferujemy, różnić mogą się jednak nie tylko surowcem, z którego są wykonane, ale również strukturą, czy szerokością. Mamy więc taśmy miękkie, elastyczne, sztywne – w zależności od potrzeb klienta.

Niewątpliwie istotna w wyborze odpowiedniej tasiemki jest jej szerokość. W tym przypadku również oferujemy dużą swobodę wyboru.

Tasiemki – modny dodatek

Nie tylko krawcowe wiedzą, jak wielką różnice w wyglądzie ubrań, może zrobić mała, urocza tasiemka wszyta w materiał. To modny dodatek, który można wykorzystywać na milion różnych sposobów.